Ofis : Bağdat Cd. No: 389 Maltepe / İstanbul - Yazılım Evi : Aydınlar Sitesi No: 2B Beylikdüzü / İstanbul  0216 442 27 09 | 0212 880 29 15 | info@perayazilim.com
© 2012 Pera Yazılım ve Danışmanlık   
www.istanbulbarkod.net  |  www.perayazilim.com  |  www.perabarkod.com
Pera Grup bünyesinde hizmet vermekte olan İstanbul Barkod Teknolojileri, 10 yılı aşkın süredir barkod otomasyon sistemleri kurulumunda siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Perakende satış sektörü olarak tanımlanan market, mağaza gibi işletmeler, üretim ve depolama hacmi büyük olan fabrikalar ve imalat firmaları, organizasyon firmaları, dağıtım firmaları ve hizmet sektöründe yer alan firmalara hizmet vermekte olan İstanbul Barkod Teknolojileri, barkod teknolojisinin sisteminize en uygun şekliyle sizi buluşturuyor.

İstanbul Barkod Teknolojileri, işletmelerin sistemlerini kontrol altına almalarında profesyonel destek vermektedir.Sektör ayrımı yapmaksızın tüm işletmelere kendi sistemlerine özel barkod sistemi projelendirmek
öncelikli misyonumuzdur.

Sürekli gelişen teknolojileri takip ederek müşterilerine aynı zamanda bilişim danışmanlığı hizmeti veren İstanbul Barkod ve bağlı olduğu Pera Grup ile işletmeniz için düşündüğünüz kontrol sistemlerini hayata geçirin, kazançlı çıkın!
Firmamızın tamamlamış olduğu barkod sistem projeleri hakkında hazırlamış olduğumuz referanslarımıza
buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.