Ofis : Bağdat Cd. No: 389 Maltepe / İstanbul - Yazılım Evi : Aydınlar Sitesi No: 2B Beylikdüzü / İstanbul  0216 442 27 09 | 0212 880 29 15 | info@perayazilim.com
© 2012 Pera Yazılım ve Danışmanlık   
www.istanbulbarkod.net  |  www.perayazilim.com  |  www.perabarkod.com
» Sınırsız sayıda Cari ve Stok açarak kolayca takip edebilirsiniz.
» Stoklarınızı depo bazlı tutabilir, giriş - çıkış işlemlerini hızlı bir şekilde yerine getirebilirsiniz.
» Personel giriş - çıkış hareketlerinizi, üretim için görevlendirilen personel performanslarını aktif olarak yönetebilirsiniz.
» Siparişlerinizi etkin bir şekilde yönetebilir, ihtiyaç analizi oluşturarak gerekenden fazla üretim yaparak zarara girmenizin önüne geçebilirsiniz.
» Stoklarınızda biten veya azalan ürünleriniz için programın size uyarı ve hatırlatma vermesini sağlayabilirsiniz.
» Sevkiyat işleminizi bireysel ve palet bazlı yapabilir, sevk edilecek araç bilgisi ile sevkiyatınızı etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.
» El terminalleriyle üretim alanında işlemlerinizi hızlı ve etkin bir şekilde yönetebilirsiniz, merkez ile üretim arasındaki bağın otomatik olarak kurulmasını sağlayabilirsiniz.
» Üretim hacminizi proje bazlı ve genel olarak görebilirsiniz.
» Birden fazla kullanıcı açarak her personelin kullanıcısını ve şifresini ayırabilir, yetki sınırlandırması yapabilirsiniz.
» Detaylı analiz ve raporlamaları ile istenilen veriye en doğru ve hızlı yoldan erişime olanak veren yapısı ile yönetiminizi kusursuzlaştırabilirsiniz.
Çelik konstrüksiyon imalatı yapan fabrikalar için oluşturulmuş yazılım ile assembly girişi ve poz olarak çıkışı sürecini imalat biriminden yönetim birimine takip eden yazılım ile üretimin her aşaması artık tam otomasyon altında gücencede!

Sektöre özel yazılmış olan program ile üretim prosesleri kademe kadame belirlenmiş olup sistemin aktif çalışması için kullanılan el terminalleri, barkod okuyucular, barkod yazıcılar, kiosklar ve dokunmatik bilgisayarlar ile sisteminizi profesyonel bir hizmet anlayışına kavuşturmanın zamanı geldi!
Çelik Konstrüksiyon İmalat Takip Sistemleri
Sisteme Genel Bakış