Ofis : Bağdat Cd. No: 389 Maltepe / İstanbul - Yazılım Evi : Aydınlar Sitesi No: 2B Beylikdüzü / İstanbul  0216 442 27 09 | 0212 880 29 15 | info@perayazilim.com
© 2012 Pera Yazılım ve Danışmanlık   
www.istanbulbarkod.net  |  www.perayazilim.com  |  www.perabarkod.com
Market sektöründe ürünlerin çok olmasından dolayı stokları takip etmek zaman ve maliyet açısından işletmeye yük olan kontrollerdir. Ürün gruplarının fazla ve birbirinden farklı departmanlara ait oolduğu komplike sistemler olan Marketler, sıcak satışın aktif olmasından dolayı hızlı, doğru  ve kaliteli hizmet vermeleri önemli olan işletmelerdir.
Depo takibi, birden fazla şubeyi merkezden yönetme sistemleri, sıcak satış, stok takibi, konsinye takibi ve tüm alış - satış işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Market Barkod Otomasyonu ile Barkod teknolojisinin sisteminize kazandıracaklarına hazır olun!


Market Barkod Sistemleri hakkında daha fazla bilgi bilgi sahibi olmak ve sistem görüşmesi talep etmek için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz.
Market Barkod Otomasyonu
Mağazacılık sektöründe ürün miktarlarının fazla olmasından dolayı stokları takip etmek zaman ve maliyet açısından işletmeye yük olan sistemlerdir. Ürün gruplarının fazla ve birbirinden farklı departmanlara ait oolduğu komplike sistemler olan Mağazalar, sıcak satışın aktif olmasından dolayı hızlı, doğru  ve kaliteli hizmet vermeleri önemli olan işletmelerdir.
Depo takibi, birden fazla şubeyi merkezden yönetme sistemleri, sıcak satış, stok takibi, konsinye takibi ve tüm alış - satış işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Mağaza Barkod Otomasyonu ile Barkod teknolojisinin sisteminize kazandıracaklarına hazır olun!


Mağaza Barkod Sistemleri hakkında daha fazla bilgi bilgi sahibi olmak ve sistem görüşmesi talep etmek için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz.
Mağaza Barkod Otomasyonu
Fabrikalar; satınalma, sipariş, üretim, montaj, depolama, satış ve sevkiyat süreçlerini tek bir sistemin altında toplandığı büyük işletmelerdir. İşletme hacminin büyük olduğu fabrikalarda buna bağlı kontrol ihtiyacı da büyük olur. Zaman ve hatalı işlem zararlarının yüksek maliyetlerde olması, fabrikaların personelden, üretime, depolamadan sevkiyata her alanda barkod teknolojisini kullanarak kontrol sistemleri oluşturmaları ile artık sorun olmaktan çıkıyor!
Doğru bir planlama ile sisteminize entegre olacak barkod otomasyon sistemleri ile kazanan her zaman siz olun!


Fabrika Barkod Sistemleri hakkında daha fazla bilgi bilgi sahibi olmak ve sistem görüşmesi talep etmek için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz.
Fabrika Takip Otomasyonu
Organizasyon Takip Otomasyonu
Organizasyon; hazırlık aşamasının, operasyon sürecinin ve bitiminde raporlamalar ile analizinin yapılmasına kadar her aşamasının kontrollü bir şekilde ilerlemesinin gerektiği organize bir sistemdir. Başarılı bir organizasyon gerçekleştirmek, başarılı bir planlama ve hatasız bir hizmet ile gerçekleşir. Organizasyon sektörü için geliştirmiş olduğumuz sistemler ile tam kontrollü, müşteri memnuniyerinin yüksek olduğu, anlık ve planlamaya yönelik analizler yapılabilen, tam bir hazırlık aşamasının gerçekleştiği bir işleyiş ile tanışın!

Organizasyon Takip Sistemleri hakkında daha fazla bilgi bilgi sahibi olmak ve sistem görüşmesi talep etmek için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz.
Personel Takip Sistemleri
Personel giriş - çıkış güvenliğinin önemli olduğu işletmelerde, personel sayısının fazla olmasından dolayı kontrolün düşük seviyede olduğu işletmelerde, personellerinin sistematik bir şekilde çalışmasını isteyen işletmelerde, kendi sisteminize göre projelendirilecek personel devam kontrol sistemleri (PDKS) personel sisteminizi kolayca düzene sokabilirsiniz.

Personel Takip Sistemleri hakkında daha fazla bilgi bilgi sahibi olmak ve sistem görüşmesi talep etmek için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz.
Üretim Takip Sistemleri
Üretim; siparişin alındığı andan başlayarak üretim hattı, depo takibi ve stok kontrol planlanması gereken kapsamlı bir süreci içine almaktadır.

Sektörü ne olursa olsun, üretim yapan küçük, orta veya büyük işletmeler, üretim süreçlerini barkod teknolojisinden yararlanarak kontrol altına alabilir sistemden kazançlı çıkabilirler.
Tek yapmanız gereken süreçlerini bize anlatmak ve işletmenize en uygun çözüm önerimizi hayata geçirmek!


Üretim Takip Sistemleri hakkında daha fazla bilgi bilgi sahibi olmak ve sistem görüşmesi talep etmek için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz.
Barkod Sistem Çözümlerimiz