Ofis : Bağdat Cd. No: 389 Maltepe / İstanbul - Yazılım Evi : Aydınlar Sitesi No: 2B Beylikdüzü / İstanbul  0216 442 27 09 | 0212 880 29 15 | info@perayazilim.com
© 2012 Pera Yazılım ve Danışmanlık   
www.istanbulbarkod.net  |  www.perayazilim.com  |  www.perabarkod.com
Market sektöründe ürünlerin çok olmasından dolayı stokları takip etmek zaman ve maliyet açısından işletmeye yük olan kontrollerdir. Ürün gruplarının fazla ve birbirinden farklı departmanlara ait oolduğu komplike sistemler olan Marketler, sıcak satışın aktif olmasından dolayı hızlı, doğru  ve kaliteli hizmet vermeleri önemli olan işletmelerdir.

Depo takibi, birden fazla şubeyi merkezden yönetme sistemleri, sıcak satış, stok takibi, konsinye takibi ve tüm alış - satış işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Market Barkod Otomasyonu ile Barkod teknolojisinin sisteminize kazandıracaklarına hazır olun!
» Reyon ve grup takiplerinizi rahatça yapabilir, manav, kasap ve şarküteri reyonlarınızın stok işlemlerini güven içinde ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz
» Fiyat değişikliklerinizi istediğiniz sıklıkta yapabilir, terazi ve yazar kasalarınıza kolay bir şekilde gönderim yaparak satışınıza devam edebilirsiniz.
» Gün sonlarında yazar kasanızdan kolayca geri çekim yaparak gün içinde satılan ürünlerin stoklarınızdan düşmesini sağlayabilirsiniz.
» El terminalleriyle hızlı bir şekilde sayım yapabilir, deponuzu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz.
» Birden fazla şubeli yerlerinizde tek nokta yönetimiyle her şubenizi ayrı ayrı yönetebilir ve birbirleriyle haberleşmesini sağlayabilirsiniz.
» Ürünleriniz için seviyeler belirleyerek minumum ve maximum değerler girebilir ve bu değerler arasında stok bulundurmak üzere programızı ayarlayabilirsiniz.
» Siparişlerinizi takip edebilir, sipariş fişinizi otomatik olarak faturalaştırıp ürünlerin depoya girişini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
» Her kasiyeriniz için ayrı kullanıcı açarak yetki sınırlandırması yapabilir, yapılan işlemin hangi kullanıcı tarafından yapıldığını takip edebilirsiniz.
» Detaylı raporlar sayesinde deponuzda bulunan, satılan, en çok hareket gören, hiç hareket görmeyen ürünlerinizi listeleyebilirsiniz. Karlılık analizleri yaparak satış karlılığınız ölçebilir, mevcut bulunan ürünlerinizin maliyet değerlendirmelerini hesaplayabilirsiniz.
» Personel takibi yapabilir, banka, çek/senet, fatura gibi muhasebe işlemlerinizi de rahatlıkla yönetebilirsiniz.
Market Barkod Sistem Çözümlerimiz
Market Barkod Sistem Çözümleri ile;