Ofis : Bağdat Cd. No: 389 Maltepe / İstanbul - Yazılım Evi : Aydınlar Sitesi No: 2B Beylikdüzü / İstanbul  0216 442 27 09 | 0212 880 29 15 | info@perayazilim.com
© 2012 Pera Yazılım ve Danışmanlık   
www.istanbulbarkod.net  |  www.perayazilim.com  |  www.perabarkod.com
Yazılım Çözümlerimiz

OfisBOX İşletme Yönetimi yazılımı ile firmanızın ticari alışkanlıklarını değiştirmeden sisteminizi kontrol altına alın!
Depo / Stok, Cari, Personel, Üretim, Sıcak Satış hareketlerinizin tamamını pratik bir şekilde tutarak güvenli bir sisteme sahip olabilirsiniz.
Barkod altyapısına uygun ve birden çok şubeyi tutan sisteme sahip özellikleri ile kazanç sağlayabilirsiniz!
OfisBOX ile online çalışan OfisBOX Mobil yazılımı veya plasiyer satış süreci için geliştirilmiş MobilBOX El Terminali yazılımı ile yerinde çözüm seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya sistem görüşmesi talep etmek için lütfen sayfalarımızı ziyaret ediniz.


OfisBOX İşletme Yönetimi hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
MobilBOX El Terminali Programı hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
Tüm Sektörlere Hitap Eden Yazılımlarımız
Organizasyon Takip Yazılımlarımız
Hazırlık, operasyon ve iş bitimi raporlamardan oluşan Barkod Teknolojisi ile katılımcıların ve çalışan personelin takibini gerçekleştiren Organizasyon Takip Yazılımı, Kongre ve seminerlerde oluşturulması gereken Online Bilimsel Program Oluşturma Yazılımı, Teklif ve Personellerin yönetilip sisteme entegre edilebildiği İdari İşler ve Personel Takip Yazılımı, Sunum Hazırlama (Autorun) Yazılımı, Toplu Mail ve Sms Gönderme Yazılımı, Münferit Kongre Yönetimi Yazılımlarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Organizasyon Takip Sistemleri hakkında daha fazla bilgi bilgi sahibi olmak ve sistem görüşmesi talep etmek için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz.
Çelik Konstrüksiyon Üretim Takip Yazılımlarımız
Çelik konstrüksiyon imalatı yapan fabrikalar için oluşturulmuş yazılım ile assembly girişi ve poz olarak çıkışı sürecini imalat biriminden yönetim birimine takip eden yazılım ile üretimin her aşaması artık tam otomasyon altında gücencede!

Çelik Konstrüksiyon Üretim Yazılımı hakkında daha fazla bilgi bilgi sahibi olmak ve sistem görüşmesi talep etmek için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz.
Alü - Kap / Kapak Üretim Yazılımı
Personel giriş - çıkış güvenliğinin önemli olduğu işletmelerde, personel sayısının fazla olmasından dolayı kontrolün düşük seviyede olduğu işletmelerde, personellerinin sistematik bir şekilde çalışmasını isteyen işletmelerde, kendi sisteminize göre projelendirilecek personel devam kontrol sistemleri (PDKS) personel sisteminizi kolayca düzene sokabilirsiniz.

Alü - Kap / Kapak Üretim Planlama ve Takip Sistemleri hakkında daha fazla bilgi bilgi sahibi olmak ve sistem görüşmesi talep etmek için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz.
Üretim; siparişin alındığı andan başlayarak üretim hattı, depo takibi ve stok kontrol planlanması gereken kapsamlı bir süreci içine almaktadır.

Sektörü ne olursa olsun, üretim yapan küçük, orta veya büyük işletmeler, üretim süreçlerini barkod teknolojisinden yararlanarak kontrol altına alabilir sistemden kazançlı çıkabilirler.
Tek yapmanız gereken süreçlerini bize anlatmak ve işletmenize en uygun çözüm önerimizi hayata geçirmek!


Özel Yazılımlar hakkında daha fazla bilgi bilgi sahibi olmak ve sistem görüşmesi talep etmek için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz.
Özel Yazılımlarımız