Ofis : Bağdat Cd. No: 389 Maltepe / İstanbul - Yazılım Evi : Aydınlar Sitesi No: 2B Beylikdüzü / İstanbul  0216 442 27 09 | 0212 880 29 15 | info@perayazilim.com
© 2012 Pera Yazılım ve Danışmanlık   
www.istanbulbarkod.net  |  www.perayazilim.com  |  www.perabarkod.com
» Yazılım ile, düzenleyecek olduğunuz organizasyonun (fuar, kongre, seminer, sempozyum vb.) Hazırlık aşamasından Operasyon sürecine ve raporlamaların alınacağı aşamasında kadar kontrol altına almış olursunuz.
» Tekliflerinizi eksiksiz düzenleyebilir, operasyon sürecinde tüm otel, oda ve kayıt, konaklama ve transfer işlemlerini eksiksiz yerine getirebilir, istediğiniz anlık raporlamaları alabilirsiniz.
» Detaylı raporlama özelliği ile istediğiniz kriter ve detayda rapor erişimine yazılım destek vermektedir.
» Desk uygulaması ile part-time çalışan ya da personel değişikliğinin çok olduğu desk (kayıt masası) personelinin kullanımına uygun, minimum eğitim gerektiren arayüz uygulaması sisteme dahildir.
» İdari işler ve personel verilerinin tutulduğu ekstra bir modül ile yönetim sizin elinizde!
» Kullanıcı yetkilendirmeleri sayesinde personelinizin konumuna göre detaylı yetkilendirmede bulunabilirsiniz.
» Data yönetimi ile taşeron, fakülte, katılımcı dahil olmak üzere kapsamlı bir veri yönetiminiz olacaktır.
» Opsiyonel toplu e-mail gönderim yazılımı entegresi ile müşterilerinize profesyonel hizmet verebilirsiniz.
» Opsiyonel online bilimsel program oluşturma yazılımı entegresi ile bilimsel programlarınızı hazırlamak artık çok kolay!
» Opsiyonel autorun programı ile organizasyon sürecinde kullanacağınız sunumları hazırlamak artık çok kolay!
Organizasyon, her aşamasınınn dikkat ve özen gösterilerek hazırlanması gereken bir süreçtir. Hizmet ve Eğitim sektörününde bulunması nedeniyle müşteri memnuniyetine yeterli önemin verilmesi gerekmektedir. Pera Yazılım ve Danışmanlık organizasyonun içinde bulunan konaklama, transfer, sponsor, dernek, konuşmacı, misafir ve gerekli tüm alanların takibini, kendi bünyesinde geliştirmiş oldupu yazılım ile sizin sisteminize en uygun olan teknolojiden yardım alarak size sunuyor.
Barkod alt yapısını kullanarak katılımcı takibinizi sorunsuz olarak tutmanıza yardımcı olan organizasyon takip otomasyonu sistemine ister barkod okuyucu, el terminali, barkod yazıcı entegre ederek ister turnike sistemi kullanarak geçiş kontrol sisteminizi kontrol altına alabilirsiniz.
Organizasyon Sektörü Yazılım Çözümlerimiz
Sisteme Genel Bakış