Ofis : Bağdat Cd. No: 389 Maltepe / İstanbul - Yazılım Evi : Aydınlar Sitesi No: 2B Beylikdüzü / İstanbul  0216 442 27 09 | 0212 880 29 15 | info@perayazilim.com
© 2012 Pera Yazılım ve Danışmanlık   
www.istanbulbarkod.net  |  www.perayazilim.com  |  www.perabarkod.com
» Sınırsız sayıda Cari ve Stok açarak kolayca takip edebilirsiniz.
» Pcpos, bilgisayardan satış mantığıyla perakende satış işlemlerinizi zaman kaybetmeden seri halde gerçekleştirebilirsiniz.
» Bilgisayara bağlayacağınız bir yazıcıyla satışı gerçekleşen ürünlere ait ister fatura, ister fişinizi rahatlıkla kesip müşterilerinize sunabilirsiniz.
» Renk ve beden takiplerinizi zorlanmadan basit adımlarla takip edebilirsiniz.
» Stoklarınızda biten veya azalan ürünleriniz için programın size uyarı ve hatırlatma vermesini sağlayabilirsiniz.
» Vermiş olduğunuz siparişleri sisteme girip kontrol edebilir ve siparişlerinizin gelmesi durumunda kolayca faturalandırarak depoya girişini sağlayabilirsiniz.
» El terminalleriyle kolayca mağaza sayımı yapabilirsiniz. Detaylı raporlar sayesinde karlılık analizi yapabilir, deponuzdaki ürünleri listeleyebilir ve bu ürünlerin karlılık oranını ölçebilirsiniz.
» Gün sonlarında toplam satış tutarınızı, ne kadarının nakit ne kadarının kredi kartıyla yapıldığını ve indirim tutarlarınızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.
» Birden fazla kullanıcı açarak her kasiyerinizin kullanıcısını ve şifresini ayırabilir, yetki sınırlandırması yapabilirsiniz.
» Belli bir indirim oranını aşmaması, iptal işlemi yapmaması, ve istemediğiniz modül ve bölümleri görmemesini sağlayabilirsiniz.
Personel giriş - çıkış güvenliğinin önemli olduğu işletmelerde, personel sayısının fazla olmasından dolayı kontrolün düşük seviyede olduğu işletmelerde, personellerinin sistematik bir şekilde çalışmasını isteyen işletmelerde, kendi sisteminize göre projelendirilecek personel devam kontrol sistemleri (PDKS) personel sisteminizi kolayca düzene sokabilirsiniz.

Personel Takip Sistemleri teknolojinin getirisiyle günümüze birçok alternatif cihazlar sunmaktadır. Parmak izi, proximity kart, RFID, Yüz ve iris (göz) tanıma özellikli okuma cihazları sayesinde, işletmenin büyüklük hacmine ve güvenliğini göz önüne alarak en uygun sistemi seçmesi gerekmektedir. Bu noktada Pera Barkod olarak size en uygun çözümü bulmak konusunda gerekli özeni göstermek en büyük memnuniyetimizdir.
Personel Takip Sistemleri
Personel Takip Sistemleri ile;