Ofis : Bağdat Cd. No: 389 Maltepe / İstanbul - Yazılım Evi : Aydınlar Sitesi No: 2B Beylikdüzü / İstanbul  0216 442 27 09 | 0212 880 29 15 | info@perayazilim.com
© 2012 Pera Yazılım ve Danışmanlık   
www.istanbulbarkod.net  |  www.perayazilim.com  |  www.perabarkod.com
» Sınırsız sayıda Cari ve Stok açarak kolayca takip edebilirsiniz.
» Otel teklifleirnizi, müşteri tekliflerinizi, kayıt, konaklama, transfer verilerinizi, kişi, otel, taşeron vb datanızı, fakülte datanızı sağlıklı bir şekilde oluşturabilirsiniz.
» Operasyon esnasında barkod, rfid vb teknolojileri kullanarak turnike, barkod okuyucu, el terminali vb.  cihazlar yardımıyla tam otomasyon sağlayabilirsiniz.
» Ciro, tahsilat, ayrıntılı döviz raporlamaları ile hazırlık aşamasından itibaren organizasyonun bütçesini planlayabilirsiniz.
» Hazırlık aşamasında otelden satın almış olduğunuz odalar ile müşterilerinize satmış olduğunuz odaların entegre bir şekilde çalışması sonucunda sağlıklı bir hizmet verebilir, operasyon esnasında oda takibinizi anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz.
» Satışını gerçekleştirmiş olduğunuz hizmetin ödeme planını takip edebilirsiniz.
» Sistem içinde bulunan Crm sistemi ile yetkilendirmelerinizi adım adım yapabilir, onay süreçlerinizi belirleyebilirsiniz.
» Bilimsel program oluşturma programını entegre ederek bilimsel programlarınızı online ve sağlıklı bir şekilde oluşturabilirsiniz.
» İşlem değişiklik ve kayıt loglarının anlık tutulması dolayısıyla geçmişe yönelik yapılan hata payını minimuma düşürebilirsiniz.
Organizasyon; hazırlık aşamasının, operasyon sürecinin ve bitiminde raporlamalar ile analizinin yapılmasına kadar her aşamasının kontrollü bir şekilde ilerlemesinin gerektiği organize bir sistemdir. Başarılı bir organizasyon gerçekleştirmek, başarılı bir planlama ve hatasız bir hizmet ile gerçekleşir. Organizasyon sektörü için geliştirmiş olduğumuz sistemler ile tam kontrollü, müşteri memnuniyerinin yüksek olduğu, anlık ve planlamaya yönelik analizler yapılabilen, tam bir hazırlık aşamasının gerçekleştiği bir işleyiş ile tanışın!
Organizasyon Takip Sistemleri
Organizasyon Takip Sistemleri ile;