Ofis : Bağdat Cd. No: 389 Maltepe / İstanbul - Yazılım Evi : Aydınlar Sitesi No: 2B Beylikdüzü / İstanbul  0216 442 27 09 | 0212 880 29 15 | info@perayazilim.com
© 2012 Pera Yazılım ve Danışmanlık   
www.istanbulbarkod.net  |  www.perayazilim.com  |  www.perabarkod.com
Mağaza Barkod Sistem Çözümlerimiz
Mağazacılık sektöründe ürün miktarlarının fazla olmasından dolayı stokları takip etmek zaman ve maliyet açısından işletmeye yük olan sistemlerdir. Ürün gruplarının fazla ve birbirinden farklı departmanlara ait oolduğu komplike sistemler olan Mağazalar, sıcak satışın aktif olmasından dolayı hızlı, doğru  ve kaliteli hizmet vermeleri önemli olan işletmelerdir.
Depo takibi, birden fazla şubeyi merkezden yönetme sistemleri, sıcak satış, stok takibi, konsinye takibi ve tüm alış - satış işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Mağaza Barkod Otomasyonu ile Barkod teknolojisinin sisteminize kazandıracaklarına hazır olun!
Mağaza Barkod Sistem Çözümleri ile;
» Sınırsız sayıda Cari ve Stok açarak kolayca takip edebilirsiniz.
» Pcpos, bilgisayardan satış mantığıyla perakende satış işlemlerinizi zaman kaybetmeden seri halde gerçekleştirebilirsiniz.
» Bilgisayara bağlayacağınız bir yazıcıyla satışı gerçekleşen ürünlere ait ister fatura, ister fişinizi rahatlıkla kesip müşterilerinize sunabilirsiniz.
» Renk ve beden takiplerinizi zorlanmadan basit adımlarla takip edebilirsiniz.
» Stoklarınızda biten veya azalan ürünleriniz için programın size uyarı ve hatırlatma vermesini sağlayabilirsiniz.
» Vermiş olduğunuz siparişleri sisteme girip kontrol edebilir ve siparişlerinizin gelmesi durumunda kolayca faturalandırarak depoya girişini sağlayabilirsiniz.
» El terminalleriyle kolayca mağaza sayımı yapabilirsiniz. Detaylı raporlar sayesinde karlılık analizi yapabilir, deponuzdaki ürünleri listeleyebilir ve bu ürünlerin karlılık oranını ölçebilirsiniz.
» Gün sonlarında toplam satış tutarınızı, ne kadarının nakit ne kadarının kredi kartıyla yapıldığını ve indirim tutarlarınızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.
» Birden fazla kullanıcı açarak her kasiyerinizin kullanıcısını ve şifresini ayırabilir, yetki sınırlandırması yapabilirsiniz.
» Belli bir indirim oranını aşmaması, iptal işlemi yapmaması, ve istemediğiniz modül ve bölümleri görmemesini sağlayabilirsiniz.