Ofis : Bağdat Cd. No: 389 Maltepe / İstanbul - Yazılım Evi : Aydınlar Sitesi No: 2B Beylikdüzü / İstanbul  0216 442 27 09 | 0212 880 29 15 | info@perayazilim.com
© 2012 Pera Yazılım ve Danışmanlık   
www.istanbulbarkod.net  |  www.perayazilim.com  |  www.perabarkod.com
» Deponuzda bulunan ürünler istediğiniz özelliklere göre sınıflara ayırabilir, üretiminizi düzenli ve detaylı tutabilirsiniz.
» Üretim aşamalarınzın sisteminize uygun bir şekilde oluşturulması ile üretimini gerçekleştirdiğiniz stoklarınızı aşama aşama nerede oldukları bilgisine anlık erişebilirsiniz.
» Üretiminizde görev alan personelinizi yapılan üretim ile eşleştirerek üretime bağlı personel performansını anlık olarak izleyebilir, istediğiniz detay ve kriterde raporlayabilirsiniz.
» Üretiminizin gerçekleştiği makineleri üretim yapılan stok ile eşleştirerek her makinenin günlük, saatlik vb. gibi istenilen zaman kriterinde ne kadar üretim yaptığını raporlayabilir, anlık olarak izleyebilirsiniz.
» Üretim takibinizi stok verileriniz ile entegre olarak kullanabilir, üretim için almış olduğunuz sipariş için deponuzda ne kadar stok olduğu ve daha ne kadar üretmeniz gerektiğini gösteren ihtiyaç analizini çıkartarak ihtiyaçtan fazla üretim yapılmanın ve bu şekilde zarara uğramanın önüne geçmiş olursunuz.
» El terminalleri ve barkod okuyucular, kiosklar kullanarak üretim aşamalarınızı kademe kademe kontrol altına alabilirsiniz.
» Gğn sonu üretim raporlamanızı tek tuş ile alma ayrıcalığına erişirsiniz.
» Oluşturacağınız üretim reçeteleri ile bir stoğu üretmek için gerekli olan stok tanımlamasını yapabilir, her üretimde deponuzdan üretim için gerekli olan stokların ve sarf malzemelerin düşmesini sağlayarak tam kontrol sağlamış olursunuz.
Üretim; siparişin alındığı andan başlayarak üretim hattı, depo takibi ve stok kontrol planlanması gereken kapsamlı bir süreci içine almaktadır.

Sektörü ne olursa olsun, üretim yapan küçük, orta veya büyük işletmeler, üretim süreçlerini barkod teknolojisinden yararlanarak kontrol altına alabilir sistemden kazançlı çıkabilirler.
Tek yapmanız gereken süreçlerini bize anlatmak ve işletmenize en uygun çözüm önerimizi hayata geçirmek!
Üretim Takip Sistemleri
Üretim Takip Sistemleri ile;