Ofis : Bağdat Cd. No: 389 Maltepe / İstanbul - Yazılım Evi : Aydınlar Sitesi No: 2B Beylikdüzü / İstanbul  0216 442 27 09 | 0212 880 29 15 | info@perayazilim.com
© 2012 Pera Yazılım ve Danışmanlık   
www.istanbulbarkod.net  |  www.perayazilim.com  |  www.perabarkod.com
» Sınırsız sayıda Cari ve Stok açarak kolayca takip edebilirsiniz.
» Yapılan her işlemi ayrıntılarıyla görebilir, hareket halindeki stoklarınızı takip edebilirsiniz.
» Sevkiyatı yapılacak olan ürünler, barkod okuyucu veya el terminalleriyle okutularak çıkış işlemleri yapılır. Aynı şekilde girişi olan ürünler de yine okutularak depoya dahil edilir.
» Üretim prosesisinizi sistemde birebir oluşturabilir, her üretim aşamasını anlık olarak takibini gerçekleştirebilirsiniz.
» Stoklarınızda biten veya azalan ürünleriniz için programın size uyarı ve hatırlatma vermesini sağlayabilirsiniz.
» Vermiş olduğunuz siparişleri sisteme girip kontrol edebilir ve siparişlerinizin gelmesi durumunda kolayca faturalandırarak depoya girişini sağlayabilirsiniz.
» Sipariş, üretim, depolama ve sevkiyat aşamalarında bulunan stoklarınızın tamamını istediğiniz detay ve kriterlerde anlık raporlayabilirsiniz.
» Almış olduğunuz bir sipariş için, mevcut bulunan stoklarınızı ve bulunan stoklar harici ne kadar ihtiyacınız olduğunu program üzerinden analiz ederek üretiminizi kontrol altına alabilirsiniz.
» Yetkilendirmeler ile kullanıcılarınızın programda erişimini istediğiniz ya da erişimini engelleyeceğiniz bir kontrol paneline sahip olursunuz.
» Üretime bağlı performans raporlaması, üretime bağlı personel performans raporlaması ve makine bazlı üretim performans raporlaması alabilirsiniz.
Fabrikalar; satınalma, sipariş, üretim, montaj, depolama, satış ve sevkiyat süreçlerini tek bir sistemin altında toplandığı büyük işletmelerdir. İşletme hacminin büyük olduğu fabrikalarda buna bağlı kontrol ihtiyacı da büyük olur. Zaman ve hatalı işlem zararlarının yüksek maliyetlerde olması, fabrikaların personelden, üretime, depolamadan sevkiyata her alanda barkod teknolojisini kullanarak kontrol sistemleri oluşturmaları ile artık sorun olmaktan çıkıyor!
Doğru bir planlama ile sisteminize entegre olacak barkod otomasyon sistemleri ile kazanan her zaman siz olun!
Fabrika Takip Sistemleri
Fabrika Takip Sistemleri ile;