Ofis : Bağdat Cd. No: 389 Maltepe / İstanbul - Yazılım Evi : Aydınlar Sitesi No: 2B Beylikdüzü / İstanbul  0216 442 27 09 | 0212 880 29 15 | info@perayazilim.com
© 2012 Pera Yazılım ve Danışmanlık   
www.istanbulbarkod.net  |  www.perayazilim.com  |  www.perabarkod.com
» Sınırsız sayıda Cari ve Stok açarak kolayca takip gerçekleştirebilirsiniz.
» İstediğiniz kadar Depo tanımı yapabilir, stoklarınızı depolara hızlı ve kolay bir şekilde transfer edebilirsiniz.
» Bilgisayara bağlayacağınız bir yazıcıyla satışı gerçekleşen ürünlere ait ister sevk, ister bilgilendirme fişi alabilirsiniz.
» Stoklarınızı istediğiniz detaylarda tutabilir, gruplayabilir, alt grup, departman belirleyebilir, ürün görsellerini stok kartlarında kolay bir şekilde tutabilirsiniz.
» Stoklarınızda biten veya azalan ürünleriniz için programın size uyarı ve hatırlatma vermesini sağlayabilirsiniz.
» Siparişlerinizin gelmesi durumunda kolayca faturalandırarak depoya girişini ya da çıkışını sağlayabilirsiniz.
» El terminalleriyle kolayca depo sayımı yapabilirsiniz. Detaylı raporlar sayesinde karlılık analizi yapabilir, deponuzdaki ürünleri listeleyebilir ve bu ürünlerin karlılık oranını ölçebilirsiniz.
» Stok hareketlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, anlık olarak istediğiniz detaylı raporlamarı alabilirsiniz.
» Birden fazla kullanıcı açarak her kasiyerinizin kullanıcısını ve şifresini ayırabilir, yetki sınırlandırması yapabilirsiniz.
» Stoklarınızı, depoya giriş anından sevkiyat aşamasına kadar tutabilir, sevkiyat işlemini bir barkod okuyucu ya da el terminali ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
» Sistemi, geliştirtmek istediğiniz özel yazılım projelerine entegre edebilir, sisteminizi geliştirerek tam otomasyon sağlayabilirsiniz.
Bir işletmenin en büyük handikapı stok ve depo takibi noktasında gerçekleşmektedir. Stoklarını ve deposunu sağlıklı bir şekilde tutan bir işletme gerçek anlamda karlılığını artırabilmektedir.

Barkod teknolojisinden yararlanarak, işleyiş yapınıza uygun oluşturulan barkod sistemi ile stok ve depolarınızı tutmak artık çok kolay! Yapmanız gereken tek şey, İstanbul Barkod yetkilileri ile iletişime geçip sistem hakkında bilgi almak!
Stok - Depo Takip Sistemleri
Stok - Depo Takip Sistemleri ile;