Ofis : Bağdat Cd. No: 389 Maltepe / İstanbul - Yazılım Evi : Aydınlar Sitesi No: 2B Beylikdüzü / İstanbul  0216 442 27 09 | 0212 880 29 15 | info@perayazilim.com
© 2012 Pera Yazılım ve Danışmanlık   
www.istanbulbarkod.net  |  www.perayazilim.com  |  www.perabarkod.com
» Sınırsız sayıda Cari ve Stok takibi yapabilirsiniz.
» Sahada sıcak satış işlemini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
» İsteğe ve bütçeye bağlı olarak ister online sistem kurarak sahada yapılaan satışların merkez programından anlık düşümünün gerçekleşmesini sağlayabilir ya da offline sistem kurarak saha satışı bitip merkeze gelindiğinde ya da bir sonraki gün satışa çıkmadan önce yapılan işlemlerin merkez programa aktarılıp stok, satış, sipariş ve iade işlemlerinin sisteme geçmesini sağlayabilirsiniz.
» Stoklar için belirleyeceğiniz en düşük ve en yüksek satış fiyatları sayesinde plasiyerin insiyatifine bırakmadan satışlarınızı kontrol altına alabilirsiniz.
» Stoklarınızda biten veya azalan ürünleriniz için programın size uyarı ve hatırlatma vermesini sağlayabilirsiniz.
» Vermiş olduğunuz siparişleri sisteme girip kontrol edebilir ve siparişlerinizin gelmesi durumunda sisteme entegre edeceğiniz araç muhasebe kiti ile müşteri faturalarının anlık olarak kesilmesini sağlayabilirsiniz..
» El terminalleriyle kolayca araç sayımı yapabilirsiniz. Detaylı raporlar sayesinde karlılık analizi yapabilir, deponuzdaki ürünleri listeleyebilir ve bu ürünlerin karlılık oranını ölçebilirsiniz.
» Gün sonlarında toplam satış tutarınızı, ne kadarının nakit ne kadarının kredi kartıyla yapıldığını ve indirim tutarlarınızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.
El Terminali Uygulamaları; Üretim prosesleri, Depo Giriş-Çıkış işlemleri, Barkoldu Sevkiyat yapan firmalar için bu işlemleri el terminallerinden yapmaları için hazırlanmış özel yazılımdır.

Büyük alanlar stok sayım ve kontrolünde büyük zorluklar da beraberinde getirir. Büyük sahalarda çalışan (sevkiyat, tahsilat vb.) işletmeler için de saha genişliği beraberinde büyük kontrol sıkıntıları getirir.
Plasiyer Satış Takip Sistemleri
Plasiyer Satış Takip Sistemleri ile;