Ofis : Bağdat Cd. No: 389 Maltepe / İstanbul - Yazılım Evi : Aydınlar Sitesi No: 2B Beylikdüzü / İstanbul  0216 442 27 09 | 0212 880 29 15 | info@perayazilim.com
© 2012 Pera Yazılım ve Danışmanlık   
www.istanbulbarkod.net  |  www.perayazilim.com  |  www.perabarkod.com
» Sınırsız sayıda stok takibini gerçekleştirebilirsiniz.
» Makine seri üretim bant hızı ne olursa olsun stoklarınızı, sisteme entegre edeceğiniz endüstriyel tip barkod okuyucular ile sorunsuz olarak kontrol altına alabilirsiniz.
» Üretim bantlarının aşamasına göre de aynı sistemi kullanarak, üretilen ürünlerin hangi aşamadan hangi aşamaya geçtikleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.
» Anlık alacağınız veriler ile üretim yapılan miktarınızı isteyeceğiniz tarih aralığı kriterinde raporlayabilirsiniz.
» Aynı bant üzerinden geçen birden fazla çeşit ürününüze vereceğiniz farklı barkod numaraları ile birden fazla stok çeşitlerinizin sayı takbini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
» Üretim sayımı için ekstra bir personel görevlendirme zorunluluğunuz ortadan kalkmış olur.
» Sistemi arka planda geliştirtmek istediğiniz özel yazılım projelerine, hali hazırda kullanmakta olduğunuz yazılımlara entegre edebilir, tam otomasyon sağlayabilirsiniz.
Bant kullanarak seri üretim gerçekleştiren firmaların en büyük sıkıntısı stoklarınının takibini eksiksiz yapmaktır. Hızlı bir ürün akışının gerçekleştiği üretim bantlarında personel bulunması dahilinde bile tam bir sonuç alınması mümkün değildir.

Söz konusu üretim bantı takibini gerçekleştirebilmek için geliştirilmiş barkod teknolojisini kullanan ve saniyede tarama hızının normal barkod okuyculara göre çok daha fazla olan endüstriyel tip barkod okuyucuları yardımıyla üretim stok miktarınızı eksiksiz olarak tutabilir, istenilen ürün tpine göre belirlenmiş barkod numaraları sayesinde stoklarınızı gruplayabilir, arka planda raporlamasını kolayca yapabilirsiniz.
Üretim Bandı Takip Sistemleri
Üretim Bandı Takip Sistemleri ile;